Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of je toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt.
De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Jammer dat we je niet daadwerkelijk écht horen zingen! Maar ik voel een carrière move aankomen hoor!
Tot je mijn echte zang talenten hoort.. Er is dus wel een versie met zang.. En die is ook verdeeld naar twee mensen.. Maar daar zijn ze veilig denk ik..
Gast, echt.. Heet jij Adje?
Wat een verschrikkelijk filmpje. Bestaan er filters voor dit soort content?
Kom op.. Op dit filmpje lijk ik echt niet op Adje..
En als je filmpjes niet wilt zien. Klik dan niet op play 😉
Mag ik mijn 21 seconden terug die ik aan dit filmpje besteed heb?
Ik snap het nut er niet van.
Wat ging er in je hoofd om toen je dit op youtube zette?
“Goh, laat ik vandaag eens een filmpje op youtube zetten waarin ik zing, met als bijschrift dat ik ook echt zing, etc.
Maar dan haal ik wel mijn eigen geluid weg, aangezien er geen betere logica te bedenken is dan een liedje posten zonder daadwerkelijk mijn eigen stemgeluid te gebruiken.”
En dan ook nog eens durven klagen dat je dus geen bezoekers meer hebt…
Waar zou Dát nou aan liggen..
Zoals ik al eerder ergens in een van mijn blogs heb vermeld zet ik dit soort dingen op youtube voor mijzelf om op mijn eigen manier toch verder te \’durven\’ gaan in het \’bloot\’ geven van mijn eigen.
Ik verplicht je trouwens niet tot het kijken van mijn filmpjes. Filmpjes worden gekeken op eigen verantwoording ;)..
En jij hoeft het nu ook niet te snappen.. Daar ga ik ook niet van uit dat dat je lukt. Want mijn blog schrijf ik voor mijzelf en voor andere mensen. Sommige dingen spreken mijzelf meer aan dan andere, maar ik zet het er toch op omdat ik het fijn vindt om het te schrijven of te publiceren..
Waar klaag ik trouwens dat ik geen bezoekers meer heb?